Home » Mladi za napredek Maribora – predstavitev zmagovalnih raziskovalno inovacijskih nalog.

Rezultate svojih raziskovalnih nalog in inovacijskih predlogov bodo predstavili mladi avtorji, ki bodo sodelovali v projektu Mladi za napredek Maribora 2021 in jih bodo za sodelovanje predlagale ocenjevalne komisije. Pripravili bodo predstavitve, poskuse, prezentacije zaključkov svojih nalog. Vse aktivnosti bodo obiskovalcem približale najrazličnejše znanstvene panoge (naravoslovje, družboslovje, …). Za najmlajše obiskovalce Europarka bomo pripravili raziskovalno delavnico, kjer bodo lahko aktivno sodelovali pri izvedbi eksperimenta, primernega za najmlajše obiskovalce (predšolsko in zgodnje šolsko obdobje). Vse aktivnosti bodo namenjene širši javnosti in prikazovale, da se za raziskovanje navdušujejo že zelo mladi (od 12 let naprej).

Izvajalci: Urša Žiger in 70 dijakov, vključenih v projekt »Mladi za napredek Maribora 2021«.

Sodelujoči mladi raziskovalci gibanja Mladi za napredek Maribora: tukaj.