Predstavitev o lažnih novicah, teorijah zarote in znanosti

26. septembra, 2025

Predstavitev o lažnih novicah, teorijah zarote in znanost

Poglobitev v pojme lažnih novic, teorij zarote in znanosti. Skozi predstavitev se bo ugotavljalo, kaj je tisto, kar loči znanost od lažnih novic in teorij zarote, ter zakaj je znanost tako pomembna.

Pravno obvestilo

Na vseh dogodkih projekta oooZnanost! poteka snemanje in fotografiranje z namenom promocije in poročanja o dogodku. Če vstopite na lokacijo (spletnega) dogodka, boste lahko posneti in fotografirani.  Z vstopom na to lokacijo, dajete dovoljenje organizatorjem in Evropski komisiji, da vas lahko snemajo, fotografirajo, zvočno snemajo in uporabijo vaše posnetke po lastni presoji. Obiskovalci zato ne boste uveljavljali nobene odgovornosti proti organizatorjem in Evropski komisiji v zvezi z zgoraj navedenim. V kolikor se z zgoraj navedenim ne strinjate, vljudno prosimo, da s tem seznanite organizatorje na: ern@um.si. E-sporočilu obvezno priložite visokokakovostni sken fotografije z osebnega dokumenta, da vas lahko organizator izloči iz vseh posnetkov in fotografij skupaj z navedbo, na kateri lokaciji in katerega dne bi lahko bili posneti s strani organizatorjev. Pooblaščena oseba za varstvo podatkov Univerze v Mariboru je izr. prof. dr. Miha Dvojmoč (dpo@um.si).

ČASTNA POKROVITELJICA

Uradna foto-Nataša Pirc Musar spletna_stran

Dogodki projekta Lažne novice in teorije zarote? Opolnomočimo (se za) znanost! (akronim: oooZnanost!) potekajo pod častnim pokroviteljstvom predsednice Republike Slovenije dr. Nataše Pirc Musar.

KONZORCIJSKI PARTNERJI

Univerza v Mariboru
Factumevent

FINANCER

Evropska unija

SPONZORJI

SODELUJOČI DELEŽNIKI

Pravno obvestilo

Financira Evropska unija. Za izražena stališča in mnenja odgovarja samo avtor (ali avtorji) in ne odražajo nujno stališč Evropske unije ali Evropske izvajalske agencije za raziskave. Niti Evropska unija niti Evropska izvajalska agencija za raziskave ne moreta biti odgovorna zanje.