Raziskovalci: Dvorišče Pretorske palače in Rektorata Univerze na Primorskem, Koper

asist. Nastja Cepak

Področja raziskovanja: kriptografija

doc. dr. Klen Čopič Picihar

Področja raziskovanja: dopolnjena resničnost, virtualna resničnost, interakcija človek-računalnik

viš. pred. mag. Katarina Košmrlj Muha

Peter Kopić, Univerza na Primorskem, Fakulteta za turistične študije – TURISTICA

Zaposlen kot asistent na področju družboslovno-humanistične znanosti v turizmu. Njegova primarna pedagoška in raziskovalna področja so inovacije in IKT v turizmu. Trenutno se ukvarja z raziskovanjem uporabe navidezne resničnosti (VR) pri razvoju turističnih produktov.

Urška Vezovnik, vodja Informacijske točke Europe Direct Koper - Capodistria